Szkolenia i warsztaty

Centrum Vita Longa cechuje nastawienie na jakość, potrzeby uczestników i wysokie kompetencje prowadzących szkolenia. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla psychologów, psychoterapeutów i lekarzy, a także kierowane do profesjonalistów innych zawodów. Naszym szkoleniom patronuje Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Przy wyborze tematyki szkoleń kierujemy się dowodami skuteczności metod terapeutycznych, będących przedmiotem szkolenia, a także potrzebami zgłaszanymi przez uczestników, w zakresie rozwoju zawodowego.

 

Dbamy o jakość szkoleń zapraszając prelegentów z dużą wiedzą, a zarazem doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym.

 

Szkolenia dla psychoterapeutów CBT i psychologów

Szkolenia dla profesjonalistów

Organizujemy szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów, w tym zwłaszcza psychoterapeutów, psychologów i lekarzy, w zakresie drugiej i trzeciej fali psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Certyfikaty

Uczestnicy warsztatów i szkoleń uzyskują certyfikaty potwierdzające ukończenie zajęć w określonym zakresie godzin dydaktycznych (niezbędnych dla osób w trakcie szkolenia lub terapeutom PTTPB do odnowienia certyfikatu).

Doświadczona kadra

Naszymi wykładowcami i trenerami są superwizorzy PTTPB, doświadczeni dydaktycy, a także nauczyciele akademiccy z Polski i zagranicy o dużym doświadczeniu terapeutycznym i dydaktycznym.

Współpraca z PTTPB

Współpracujemy z Polskim Towarzystwem Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Nasze szkolenia i warsztaty odbywają się pod Patronatem PTTPB.

Superwizje w trybie online i rzeczywistym

Zapraszamy certyfikowanych Terapeutów poznawczo-behawioralnych oraz Terapeutów w trakcie szkolenia na indywidualne i grupowe superwizje, prowadzone przez Superwizorów PTTPB, współpracujących z Vita Longa. Ponadto organizujmy plenery superwizyjne w malowniczym zakątku Beskidy Sądeckiego, pozwalające połączyć superwizję z odpoczynkiem i wymianą doświadczeń z osobami z różnych ośrodków terapeutycznych. Zapisy na superwizje są prowadzone drogą mejlową na adres: [email protected] lub telefonicznie: 664 655 900.

Szkolenia i warsztaty na zamówienie

Istnieje możliwość organizacji szkolenia zamkniętego na zamówienie ( np. pracodawcy lub zorganizowanej grupy), w formie online lub szkolenia w naszym lub w Państwa ośrodku

Dzielimy się wiedzą

W naszych artykułach dzielimy się z Państwem wiedzą na temat samego procesu  terapii, jak również problemów , będących źródłem cierpienia psychicznego.

Indywidualny trening uważności MBSR lub MBCT do wyboru Uważność (mindfulness) jest szczególnym rodzajem uwagi skierowanym na “tu i teraz”, nieoceniającym postrzeganiem świata. Liczne badania dowodzą

Czym jest ADHD? Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi jest zaburzeniem neurorozwojowym, czyli  takim, z którym człowiek się rodzi. Charakteryzuje się triadą

Czym jest wypalenie zawodowe, jak się objawia i jak reagować?   Wypalenie zawodowe lub syndrom wypalenia zawodowego (ang. burn-out) jest wynikiem przewlekłego