Warsztaty dla ojców małych dzieci (do 3 roku życia)

Żyjemy w czasach coraz bardziej zaangażowanych ojców. Widok mężczyzny z wózkiem lub zajmującego się niemowlęciem przestaje dzisiaj kogokolwiek dziwić. Ale bycie tatą to nie tylko czynności opiekuńcze, to cały szereg zmian: zmienia się codzienność, rośnie poczucie odpowiedzialności, relacja z partnerką ulega przeobrażeniu… Spotkania kierujemy do mężczyzn, którzy pragną rozmawiać o doświadczeniu rodzicielstwa z innymi ojcami, którzy poszukują przestrzeni do dzielenia wyzwań, trosk i radości bycia tatą. Zajęcia odbywają się w formie cotygodniowych poniedziałkowych spotkań w g.19.00-20.30 od 2.10.2023r. przez 3 miesiące.

 

 

Prowadzący: Sebastian Starczewski, Martyna Niżniowska

 

 

Sebastian Starczewski – psycholog, terapeuta poznawczo- behawioralny w trakcie szkolenia. Tata niespełna rocznego synka. Wnikliwy obserwator i słuchacz, który zamienił wieloletnie doświadczenie pracy w korporacji na pracę z drugim człowiekiem. Wierzy, że otwartość, czułość i odwaga są sercem bliskiej relacji. Medytuje.

 

 

Martyna Niżniowska – psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia, doula. Na co dzień pracuje jak psycholog i interwent kryzysowy w szpitalu ginekologiczno-położniczym. Wspiera matki na każdym etapie macierzyństwa, fascynują ją ojcowie. Przekonana o tym, że nie ma takich różnic między ludźmi, które nie pozwoliłyby im się spotkać.

 

 

Informacje szczegółowe

Termin: Co tydzień w poniedziałki od 02.10.2023r. przez 3 miesiące

Zajęcia odbywają się w godzinach: 19.00-20.30

Zajęcia będą miały charakter warsztatowo – dyskusyjny.

Liczebność grupy: 6-15 osób

Koszt: 100 zł

 

Kontakt:

tel. 664 655 900
e-mail: [email protected]