Warsztat pracy własnej „Ja jako terapeuta CBT” Edycja 2024 on line

Warsztat, który pozwala „rozbroić” przekonania i schematy, które uruchamiają się w związku z pełnieniem roli terapeuty CBT. 

 

Termin: 21 – 22 września 2024r., w godzinach 9.00-14.00
Prowadząca: mgr Wiktoria Czyżewska
Forma szkolenia: online
10 godzin dydaktycznych 
Stosunek teorii do praktyki w trakcie szkolenia wynosi 20 (teoria) : 80 (praktyka)
Cena: 600 zł

 

Zapisy:

 

„Ja w roli terapeuty CBT” to warsztaty w ramach pracy własnej, będące formą rozwoju osobistego terapeuty poznawczo-behawioralnego – mogą być zaliczone jako element szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego.
Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą zidentyfikować i „rozbroić” własne przekonania i schematy, jakie uruchamiają się u nich w związku z pełnieniem roli terapeuty CBT.  

 

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA:

  • Nie jesteś sam, czyli 10 dysfunkcjonalnych przekonań powszechnie występujących wśród terapeutów wg Williamsa.
  • Terapeuta na kozetce, czyli identyfikacja Twoich dysfunkcjonalnych przekonań związanych z pełnioną rolą zawodową.
  • Złota Dwójka, czyli schematy Niekompetencji i Samopoświęcenia u terapeutów CBT.
  • Wpływ schematów terapeuty na skuteczność terapii według Jeffreya Younga.
  • Szewc bez butów chodzi, czyli higiena psychiczna terapeuty.
  • Powszechne wśród terapeutów mity dotyczące dbania o siebie.

Warsztaty mogą być traktowane jako uzupełnienie i rozszerzenie warsztatu „Trening asertywności” lub jako samodzielne szkolenie.

Szkolenie realizowane jest w trybie warsztatowym, z wykorzystaniem metod aktywnych, w tym ćwiczeń indywidualnych, ćwiczeń w parach oraz bezpośredniej informacji zwrotnej, ćwiczeń w małych grupach, dyskusji moderowanej, prezentacji multimedialnej.


O prowadzącej:

mgr Wiktoria Czyżewska

psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, trener kompetencji miękkich. Absolwentka Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ i uczestniczka akredytowanej przez PTTPB czteroletniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Dorosłych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziła terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe oraz w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym Tercognitiva, gdzie od 2016 roku prowadzi terapię indywidualną oraz zajęcia z pracy własnej dla uczestników kursu psychoterapii CBT.